Bouřky

17. června 2013 v 21:30 | Elladon |  Názory / Zamyšlení / Řeči


Jsme venku a začne se temnit obloha, zvedne se vítr, který si hraje se stromy, křovím, trávou, vašimy vlasy a vším, co se mu dostane před cestu. Hl. v létě začnou pracovat kontrasty.. Jasně zelené listy stromů sebou hází ze strany na stranu v pozadí černo-šedé oblohy.. Je to jasné -> přichází bouřka..


Pro někoho to je znamení rychle nabrat směr Postel (např. má kamarádka by bouřku nejraději strávila v posteli pod peřinou, nejlépe s jejím přítelem.. :D no jo, jejich problém.. když do jednoho praští blesk, vysmahne je to oba :D -> ehm.. promiň, jestli tohle budeš číst :DD), pro někoho (jako např. pro mě) je to jasné znamení pokud možno vyrazit ven, zpomalit krok při cestě domů nebo si sednout na parapet a všechno to sledovat..

Pro někoho je bouřka čas stresů, že se zase něco vyvede, polámou se stromy, do něčeho udeří blesk nebo něco na ten způsob... To je sice pravda, bouřka může způsobit mnoho nepříjemných situací.. Z druhé strany.. Já mám na bouřce ráda tu sílu a energii x))

Mně se hlavně líbí to počasí před bouřkou x) Nejraději mám ten vítr. Ten si podmaní úplně všechno - když chce.. Nezdolá ho ani ten nejsilnější nepřítel.. Když se dívám na bouřku, tak si připadám tak slabá..tak slabá proti tomu všemu..
Přála bych si, abych se třeba ze čtvrtiny alespoň cítila být tak silná jako síla bouřky a větru.. Aby mi to dodalo sílu a odvahu do života...
Člověk si myslí, že je taaak mocný, že si podmaní úplně všechno, že může mít a získat moc nad vším, co jen bude chtít - při tom, kdyby příroda chtěla, tak už to tady všechno zničí, ale ne.. ona to toleruje... otázkou je jak dlouho :)

Elladon...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Oblíbené blogy:
Jsem na karaoketexty