Názory / Zamyšlení / Řeči

Bouřky

17. června 2013 v 21:30 | Elladon


Jsme venku a začne se temnit obloha, zvedne se vítr, který si hraje se stromy, křovím, trávou, vašimy vlasy a vším, co se mu dostane před cestu. Hl. v létě začnou pracovat kontrasty.. Jasně zelené listy stromů sebou hází ze strany na stranu v pozadí černo-šedé oblohy.. Je to jasné -> přichází bouřka..

Co mám ráda?

8. února 2013 v 17:17 | Elladon


Po vysvětlení, proč jsem nepsala se můžeme vrhnout na druhý článek. Upřímně řačeno... Pracovala jsem na něm po dobu, když mi počítač jel a měla jsem čas :D Dnes jsem tento článek konečně dokončila... :D

Mouchy

27. ledna 2013 v 21:26 | Elladon


Mouchy... Každý má nějaké... Vše má své mouchy =D
A já se pokusím vypsat ty své a udělat z toho jakýsi závěr...
Když píšete tento článek, donutí vás to, abyste se nad sebou zamyseli... A od toho tento blog je. O zamyšlení, přemýšlení nad různými věcmi, nedívat se jen na svůj názor, ale vyslechnout si i názor těch ostatních a popřemýšlet, jestli je zrovna ten váš názor ten nejlepší ;D

Když se rozhlédnu kolem

9. ledna 2013 v 18:48 | Elladon
Když se rozhlédnu

Když se rozhlédnu kolem sebe... Chce se mi brečet... A začnu opět snít... Snít o dokonalém světě...
Můžeš si vyjít se svým psem do lesa na procházku - jen tak na pročištění hlavy, aby jste se pokusili na všechno zapomenout, na chvíli být pryč od všech a užívat si krásné chvilky s pejskem, aniž by jste pořád nemuseli mít strach?
Abyste se neotočili, když se vedle vás něco mihne, aniž by váš pes znervozněl, protože někde něco viděl, protože se bojí, že vám někdo ublíží?

 
 

Reklama
Oblíbené blogy:
Jsem na karaoketexty